Doprava uhlí

Doprava uhlí, skládání pásem

Doprava do 16 km ZDARMA.

Doprava paliv od množství 15q a do vzdálenosti 16 km od Poděbrad ( počítána jedna cesta) je zcela ZDARMA. Upozorňujeme, že někteří prodejci dopravu účtují.

Doprava uhlí zdarma do vzdálenosti větší než 16 km od Poděbrad .

Též pro větší vzdálenosti lze dojednat individuální cenu dopravy zdarma. Vždy záleží na množství, místu a termínu závozu. Podrobnosti v těchto případech je nutno dojednat konkrétně s vedoucím .

Vyjímkou je doprava uhlí Multikárou, s ní jezdíme do vzdálenosti 8 km jedním směrem, na delší vzdálenosti jen po dohodě s vedoucím . Vzhledem k drahému provozu se počítá příplatek dle místa závozu i při plném vytížení Multikáry tj. 20q. Například do obce Pátek příplatek 150,-Kč za celý náklad do Libice 200 ,-Kč do Sokolče 250,-Kč. V Poděbradech je doprava Multikárou  za 150,- Kč.
Minimální odebrané množství pro dopravu zdarma je 15 q, ale vždy záleží na vzdálenosti, termínu a vytížení vozidla (vytíženo při 30 q) daným směrem.

Skládání pásem od 20 q jednotná cena paušál 300,- Kč včetně DPH

Minimální dopravované množství je 10 q vždy s příplatkem za dopravu popřípadě za skládání pásem. Konkrétní cenu Vám řekneme při objednávce.

Nakládka na vozíky  a auta bagrem za paušál 60,- Kč , nakládka od 3 q.

Ceny jsou včetně DPH.

Před dodávkou (odjezdem ze skladu) se s Vámi telefonicky spojíme a projednáme podrobnosti dodání.